Home » Mieszkania » Atrakcyjny Mikołów. Dlaczego szukamy tu mieszkań?

Trudno nie mówić o Mikołowie. To bowiem miasto, które przez ostatnie lata wręcz zalała fala nowych inwestycji mieszkaniowych. Nie bez powodu, bo zainteresowanie miastem jako miejscem zamieszkania nie maleje. Chcą tu przeprowadzać się młode małżeństwa, jak również single. Sprawdźmy, co znajduje się w ofertach deweloperów.

Dlaczego akurat Mikołów?

 Mikołów to miasto cieszące się szybkim rozwojem. Nic więc dziwnego, że chcą osiedlać się tutaj osoby poważnie myślące o własnej działalności. Ponadto to miasto z bardzo dobrą infrastrukturą społeczną. Mikołów zasługuje kolejno na szczególną uwagę z racji klimatu, jaki tu panuje. Jest zdecydowanie najczystszym w śląskiej aglomeracji. Dzięki lasom i łąkom na obrzeżach stanowi bardzo atrakcyjną lokalizację do zamieszkania.

Jakie mieszkania w Mikołowie?

 Przyglądając się ofertom deweloperów w Mikołowie, na szczególną uwagę zasługuje inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Stolarskiej firmy Trojan. Już na pierwszy rzut oka widać, że to budynek nowoczesny pod względem architektonicznym. Doskonałe wykończenie to nie koniec atutów oferty. Mieszkania przy Stolarskiej odznaczają się funkcjonalnym rozkładem, jasnymi wnętrzami i jakościowym stanem deweloperskim. Mieszkaniom na parterze przydzielone są tereny zielone pod adaptację ogrodów. Każde lokum posiada balkon. Prima Dom to ponadto mieszkania o niskich kosztach użytkowania, bezczynszowe oraz indywidualnie opomiarowane. Budynek wielorodzinny jest usytuowany na terenie ogrodzonym.

2 Replies to “Atrakcyjny Mikołów. Dlaczego szukamy tu mieszkań?”

  1. Grażyna pisze:

    Bardzo w porządku oferta.

  2. Robert pisze:

    Z całą pewnością zerknę na ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*