Home » Mieszkania » Moda na kameralne osiedla. Oferta również z Gliwic.

Cenimy mieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Przeprowadzają się w takie miejsca zwłaszcza ci, którzy od dłuższego czasu borykają się z trudnościami życia w wielkim mieście. W odpowiedzi na tego rodzaju oczekiwania pojawiają się kameralne osiedla oddalone kilka kilometrów od centrum miast. Sprawdźmy, co możemy wybrać w Gliwicach.

 

Willa Miejska LUX

 

W ramach mieszkań na sprzedaż w Gliwicach Willa Miejska LUX jest ofertą godną szczególnej uwagi. To 3 wielorodzinne budynki mieszkalne sprawdzające się w ramach tytułowej mody, a jednocześnie oczekiwań nabywców. Mamy tu możliwość zakupu mieszkania dwupokojowego o powierzchni już od 37m2, trzypokojowych oraz czteropokojowych do 92m2. Wszystkie mieszkania posiadają funkcjonalne układy, są proste w aranżacji, posiadają balkony, a mieszkania na parterze ogródki nawet do 100m2 powierzchni. Kameralne osiedle jest w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców terenem ogrodzonym.

 

Dlaczego akurat Gliwice?

 

Budownictwo w Gliwicach w zakresie innowacyjnych technologii oraz nowoczesnej architektury zasługuje na szczególne uznanie. Nie bez powodu jest to miasto tak często wybierane przez nabywców. Zapewnia bezczynszowe, w pełni ekonomiczne mieszkania, jak również stanowi doskonałą lokalizację pod kątem skomunikowania z innymi miastami w aglomeracji śląskiej. Gliwice są miastem, które obecnie przeżywa silny wzrost rozwoju, co kwalifikuje tę lokalizację godną zainteresowania przez wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

2 Replies to “Moda na kameralne osiedla. Oferta również z Gliwic.”

  1. Mirek pisze:

    Muszę zajrzeć do tej oferty.

  2. Gliwice pisze:

    Gliwice polecam jak najbardziej. Stąd pochodzę i nie mam zamiaru się przeprowadzać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*