Home » Mieszkania » Nowe mieszkania w Gliwicach – Deweloper Trojan

Mając przed sobą zakup mieszkania stajemy nagle przed różnego rodzaju dylematami. Po pierwsze mieszkanie na kredyt czy przy udziale środków własnych. Po drugie rynek wtórny czy stan deweloperski. Po trzecie mieszkanie w mieście czy na jego obrzeżach. Takie problemy tlą nam się w głowie i spędzają sen z powiek. Jeśli chodzi o zasobność  portfela, sprawa jest oczywista,  nie każdego stać na zakup mieszkania za gotówkę, dlatego banki wychodzą nam naprzeciw proponując różne rodzaje finansowania inwestycji. Ostatnimi czasy wiele nieruchomości zarówno tych z rynku wtórnego jak i w stanie deweloperskim kupowana jest na zasadach częściowego współfinansowania z budżetu państwa na zasadach programu „Mieszkanie dla młodych” popularnie zwanych MDM.

MDM w Gliwicach  

Jednym z inwestorów, który ułatwia nam zakup nowego mieszkania deweloperskiego  przy udziale programu MDM oferując nawet do  100 000 PLN dopłaty, jest firma Trojan z Zabrza. Z powodzeniem budują na rynku śląskim od 1994 roku. Obecna oferta w  mieście Gliwice to osiedle Willa Miejska Lux.Chcąc cieszyć się możliwością urządzania mieszkania po swojemu a do tego mogąc zyskać dodatkowe środki finansowe na taki cel, powinniśmy skierować nasze kroki do biura tej firmy.

Nowe mieszkania w Gliwicach  już czekają

W ofercie biura znajdziemy obecnie wspomniane osiedle – bardzo ekskluzywne i jak nazwa wskazuje luksusowe. Jakość w tym wypadku nie idzie w parze z wygórowaną ceną bo deweloper kusi atrakcyjnymi stawkami za metr kwadratowy. Osiedle ma się składać z trzech budynków mieszkalnych, z czego dwa już stoją i czekają na chętnych do zakupu lokali.

Czemu tam…

Poszukując idealnego nowego mieszkania w Gliwicach chcielibyśmy, aby było ono zlokalizowane, w takim miejscu, aby przynosiło ukojenie zszarganych nerwom, ale też nie zabrakło w pobliżu infrastruktury niezbędnej do sprawnego funkcjonowania. Inwestycja przy ulicy Górnej spełnia obie te  cechy. Wprowadzając się na takie osiedla zyskujemy na  bezpieczeństwie,  gdyż obiekt ten ma charakter zamkniętego. Możliwości wyboru metrażu też  jest sporo. Deweloper proponuje mieszkania dwu, trzy a nawet czteropokojowe z czego największe mają około 90m2. Zainteresowanych ofertą biuro proponuje bezpłatne prezentacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*