Home » Mieszkania » Nowe mieszkania w Gliwicach

Interesują Państwa nowe mieszkania w Gliwicach? Warto zastanowić się nad ofertami deweloperów o ugruntowanej pozycji na rynku. Ciekawą propozycję przygotowała firma Trojan Deweloper, działająca na rynku śląskim od 1994 roku, doceniana i wielokrotnie nagradzana.

Osiedle Willa Miejska LUX przy ul. Górnej w Gliwicach

Najnowsza inwestycja firmy Trojan Deweloper to osiedle Willa Miejska Lux położone przy ulicy Górnej w Gliwicach. W skład osiedla wchodzą trzy wielorodzinne budynki mieszkalne – z czego dwa już powstały, a trzeci jest w trakcie budowy. Znajdują się w nich łącznie czterdzieści trzy mieszkania – w tym mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchni od 37m2 do 92 m2.
Osiedle położone jest w spokojnej okolicy o małej gęstości zabudowy w pobliżu domków jednorodzinnych. Możliwe jest już umówienie się na darmową prezentację mieszkań w godzinach 7-20. Wystarczy zadzwonić.

Pomoc przy załatwieniu formalności

Firma Trojan Deweloper oferuje kompleksową pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności – nie tylko u notariusza, ale i przy uzyskaniu kredytu w banku. Wszystkie mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientom firma Trojan Deweloper pomaga przeprowadzić indywidualne aranżacje oraz wszystkie niezbędne prace wykończeniowe. Mieszkania na terenie osiedla Willa Miejska Lux już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem, ponad połowa z nich już znalazła swoich nabywców. Jeżeli i Ty chciałbyś tu zamieszkać, nie zwlekaj, umów się na spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*