Home » Mieszkania » Nowe mieszkania na Górnej w Gliwicach

Mieszkaniowa mapa Gliwic wzbogaciła się o nową atrakcyjną inwestycję. Osiedle Willa Miejska LUX to propozycja dla singli oraz dla rodzin, położona w dobrym punkcie infrastrukturalnym oraz komunikacyjnym.

Deweloper z tradycjami

Za realizację inwestycji odpowiada uznany deweloper, firma Trojan. Przedsiębiorstwo działa na śląskim rynku nieruchomości już od 1994 roku i w tym czasie wielokrotnie było nagradzane za swoje projekty. Doświadczenie i fachowa wiedza pozwoliły na wybudowanie osiedla uniwersalnego, jednocześnie kameralnego i wyjątkowo funkcjonalnego.

Przekonaj się o zaletach osiedla

Na osiedle składać się będą trzy budynki wielorodzinne. Dwa z nich już stoją, dzięki czemu potencjalni nabywcy dokładnie mogą zorientować się w walorach inwestycji.
Prezentacja oferty możliwa jest po wcześniejszym umówieniu, w godzinach 7-20. Doświadczeni doradcy przedstawią walory mieszkania, klienci będą zaś mogli samodzielnie ocenić jakość lokali.

Pomoc przy formalnościach

Nowe mieszkania w Gliwicach od firmy Trojan to także fachowe wsparcie przy załatwieniu formalności. Przedstawiciele dewelopera oferują doradztwo nie tylko przy kompletowaniu dokumentów, ale także przy wnioskowaniu o kredyt mieszkaniowy.
Mieszkania w Gliwicach, przy ulicy Górnej, to także możliwość całkowicie indywidualnej aranżacji wnętrz. Doświadczeni specjaliści firmy Trojan świadczą wsparcie również w tym zakresie. Pomogą nie tylko radą, ale także organizacją przy realizacji wymarzonego konceptu. Warto umówić się na wizytę wstępną i samodzielnie przekonać się o możliwościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*