Home » Mieszkania » Nowe mieszkania w Zabrzu – najciekawsze inwestycje

Jednym z ciekawszych miejsc, gdzie powstało wiele interesujących inwestycji w ostatnich latach jest Zabrze. Oczywiście nie dzieje się to bez powodu, ponieważ piękna i spokojna okolica zachęca deweloperów do tego, żeby rozpoczynali tutaj swoje inwestycje mieszkaniowe. Jest to również z korzyścią dla wszystkich osób, które zamierzają w niedługim okresie czasu zakupić własne mieszkanie. Mają bowiem z czego wybierać.

Jednym z takich polecanych jest choćby „Słoneczne wzgórze”, które umiejscowione jest na ul. Grunwaldzkiej właśnie w Zabrzu. Zdecydowanie malownicza okolica, budynek który ma w sobie zawartych 23 mieszkania o różnym metrażu. Nie ma problemów z tym, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Każde z nich jest wyposażone albo w balkon, albo w taras, jednakże to już zależy od konkretnego wybranego wariantu.

Innym jest „CARNALLA DOM” położona w centralnym punkcie Zabrza. Można tam znaleźć 5 kondygnacji, w tym jest zawarta również jedna podziemna, która skupia w sobie garaże. Na samym parterze zostaną usytuowane lokale usługowe, które można przeznaczyć na prowadzenie własnej działalności. Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej lokalizacji w centrum, to może to być idealny wybór dla Ciebie.

Warto przejrzeć oferty, gdyż być może to jest właśnie to czego do tej pory szukałeś. Tym bardziej, że mieszkania położone są w bardzo ładnej i chwalonej okolicy.

2 Replies to “Nowe mieszkania w Zabrzu – najciekawsze inwestycje”

  1. Darek pisze:

    Faktycznie nie ma co narzekać, dwóch moich kolegów postanowiło się tam przenieść wraz ze swoimi rodzinami i nie narzekają.

  2. Kasia pisze:

    Polecam słoneczne wzgórze, o ile komuś zależy na mieszkaniu w fajnej okolicy, dokoła zieleń i place zabaw dla dzieciaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*