Home » Mieszkania » Osiedle Willa Miejska Lux w Gliwicach

Interesują Państwa nowe mieszkania w Gliwicach, w spokojnej, zielonej okolicy, przestronne i komfortowe? W takim razie idealną propozycją będzie nowa inwestycja powstająca właśnie przy ulicy Górna – osiedle Willa Miejska LUX, gdzie oferowane są mieszkania w domach wielorodzinnych.

Osiedle Willa Miejska Lux w Gliwicach – najnowsza oferta Trojan Deweloper

Trojan Deweloper to renomowana, wielokrotnie nagradzana firma działająca na śląskim rynku od 1994 roku. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych oraz mieszkań w zabudowie osiedli domów wielorodzinnych.

Osiedle Willa Miejska Lux w Gliwicach łączy w sobie zalety mieszkań położonych w centrach miast i w cichych i spokojnych miejscach. Okolica gwarantuje niewielką gęstość zabudowy, osiedle znajduje się w odległości zaledwie kilku minut jazdy samochodem od centrum Gliwic.

Umów się na prezentację mieszkań

Osiedle Willa Miejska Lux w Gliwicach będzie składać się docelowo z trzech budynków, oferujących łącznie czterdzieści trzy mieszkania o powierzchni od 37 m2 do 92 m2. Obecnie w pełni gotowe są już dwa z trzech budynków, można zadzwonić i umówić się już na darmową prezentację w godzinach 7-20.

Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim. Firma Trojan Deweloper zapewnia pomoc przy załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, a także – jeśli trzeba – pomoc przy uzyskaniu kredytów w banku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma pomaga również w indywidualnych aranżacjach oraz wykonaniu niezbędnych prac wykończeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*