Home » Mieszkania » Region śląski. Jakie mieszkania na sprzedaż?
Zabrze Grunwaldzka

Aby umówić się na darmową prezentację mieszkania, które przyciągnęło naszą uwagę, najpierw należy dokonać wyboru. Mówimy o regionie śląskim, w którym stosunkowo często szukamy mieszkań do zakupu, a dokładnie na rynku pierwotnym. Jak się okazuje, to właśnie nowe mieszkania interesują nas najbardziej zwłaszcza młode pary i rodziny z dziećmi. Sprawdźmy, co oferuje nam Zabrze.

Słoneczne Wzgórze – atrakcyjny kameralny budynek wielorodzinny

To propozycja nowych mieszkań w Zabrzu zlokalizowanych przy ulicy Grunwaldzkiej. Oferowane są tu mieszkania 2, 3 oraz 4-pokojowe o metrażu 45-88 m2. Mieszkania wyposażone są balkon lub taras. Dodatkowymi atutami są przestronna klatka schodowa, cichobieżna winda, bliskość parku, komfortowy dojazd do wszystkich regionów Zabrza oraz miast w śląskiej aglomeracji. Ponadto bliskość centrów handlowych oraz placówek oświatowych.

Jakie pozostałe oferty mieszkań w Zabrzu?

Na szczególną uwagę zasługują obok powyższych jeszcze inne osiedla położone w bliskości centrum. Są to Arabella Dom, Żyj Kolorowo oraz inwestycja w przygotowaniu znajdująca się u zbiegi ulic Sienkiewicza oraz Jagiełły. To kameralne budynki wielorodzinne z mieszkaniami dwupokojowymi, trzypokojowymi oraz czteropokojowymi. Każde z tych osiedli jest doskonale skomunikowane z centrum oraz resztą miast śląskich. Ponadto warto podkreślić, że są to mieszkania oferowane przez jednego z wiodących polskich deweloperów Trojan, który działa na rynku od 1994 roku, zapewniając klientom mieszkania w przystępnych cenach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*