Home » Blog » Trudna decyzja – gdzie zamieszkać? A może Mikołów?

Największym zainteresowaniem na rynku dostępnych mieszkań oferowanych przez deweloperów cieszyły się w minionym roku mieszkania dwu i trzy pokojowe. Ten rok zapowiada się podobnie. Poszukującymi są w zdecydowanej większości młode małżeństwa z dzieckiem. Na co zwraca uwagę ta grupa? Czy lokalizacja ma większe znaczenie od ceny? Zobaczmy.

 

Gdzie zamieszkać?

 

To pytanie zadają sobie zarówno młode małżeństwa, jak również single. Dla pierwszych liczy się lokalizacja, rozkład mieszkania oraz wszelkie udogodnienia, jak na przykład winda. Single liczą się z każdą przysłowiową złotówką. Cena jest dla nich priorytetowym kryterium wyboru. Potencjalni nabywcy zdecydowanie często szukają dewelopera w Mikołowie. To miasto zaciszne, spokojne, pełne obiektów rekreacyjnych i możliwości dla młodych przedsiębiorców.

 

Co w ofercie Mikołowa?

 

Na szczególną uwagę zasługują ceny. Są konkurencyjne, jeśli weźmiemy pod uwagę inne miasta w tej właśnie aglomeracji. Pod względem wizualnym budynkom wielorodzinnym stawianym w Mikołowie niczego złego nie można zarzucić. Mieszkania posiadają funkcjonalne wnętrza, indywidualne opomiarowanie. Z nowoczesnym budownictwem mamy do czynienia zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. W obu przypadkach są to jednak kameralne usytuowania zapewniające potencjalnym kupującym maksimum komfortu użytkowania. W kwestii metrażu mieszkań wybór w Mikołowie jest zróżnicowany, dlatego koniecznie warto zajrzeć do ofert.

2 Replies to “Trudna decyzja – gdzie zamieszkać? A może Mikołów?”

  1. Bogdan pisze:

    Co do niższych cen się zgadzam. Mikołów też mnie zainteresował.

  2. Wiola pisze:

    Samodzielne poszukiwania męczą 🙁 Jednak w ten sposób też da się zaoszczędzić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*